Strona główna | Mapa serwisu | English version

STRONA W BUDOWIE


O nas 1
O nas 1

Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlano - Handlowe

„DOMBUDEX” Grzesiak Marek
42-200 Częstochowa, ul. Stroma 9/3
Tel./fax. (034) 363 34 20,tel./kom.0 602 43 37 58, NIP 573-227-11-49

Budujesz dom i szukasz wykonawcy, który za rozsądną cenę, kompleksowo i solidnie wykona instalacje wodną, instalacje kanalizacyjną, instalacje centralnego ogrzewania, instalacje gazową, który podpowie najlepsze, ekonomiczne rozwiązania
 
 
DOMBUDEX służy ponad Trzydziestoletnim rodzinnym doświadczeniem, dobrze wyszkolonymi, sprawnymi i sympatycznymi pracownikami. Nasi pracownicy zostawią po sobie dobrze wykonane instalacje, roboty i porządek w domu.
  • Planujesz montaż, remont lub wymianę instalacje centralnego ogrzewania, wymianę instalacji wodnej, kanalizacyjnej lub gazowej w swoim mieszkaniu, domu lub kamienicy?
  • Masz problemy z źle działającą instalacją?
  • Twoja łazienka wymaga remontu, chciałbyś poprawić jej funkcjonalność?
  • Szukasz firmy, która wykona roboty szybko, kompleksowo, z jak najmniejszą uciążliwością dla Ciebie, załatwi niezbędne formalności, wywiezie gruz i pozostawi po sobie porządek?
  • Zastanawiasz się czy instalacje wykonać z rur miedzianych, stalowych czy może z tworzyw sztucznych, jaką wybrać porcelanę sanitarną, a jaka armaturę?
Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Pomożemy, z szerokiej gamy dostępnych na rynku urządzeń dokonać wyboru, który będzie Cię cieszył przez długi czas, podpowiemy ciekawe rozwiązania i zrealizujemy je.

Razem wybierzemy najlepsze dla Ciebie technologie, przedstawimy Ci zalety i wady każdego z systemów.

Ocenimy, które elementy instalacji należy wymienić, a które są w dobrym stanie i mogą jeszcze długo służyć.

W naszej ofercie znajduje się również montaż instalacji centralnego odkurzania, stacji uzdatniania wody, systemów kominowych, instalacje przemysłowe - np. sprężonego powietrza, jednym słowem wszystkiego gdzie coś przepływa.
 
Zamawiając wykonanie instalacji, kotłowni, remontu łazienki itp. w naszej firmie, za dostarczone przez nas i zamontowane materiały - kotły, grzejniki, porcelanę sanitarną, baterie i wszystkie inne zapłacisz VAT 7% a nie 22% jak w sklepie, hurtowni

Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlano - Handlowe

„DOMBUDEX” Grzesiak Marek
42-200 Częstochowa, ul. Stroma 9/3
Tel./fax. (034) 363 34 20,tel./kom.0 602 43 37 58, NIP 573-227-11-49